Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

Прогноз погоди на тиждень:

У понеділок, 20 травня, протягом усього дня погода в Києві буде похмурою. Температура вдень підніметься до +25°C, а вночі становитиме +13°C.

У вівторок, 21 травня, синоптики передбачають хмари протягом дня, без опадів. Температура вдень становитиме до +25°C, а вночі +15°C.

У середу, 22 травня, у Києві похмура та хмарна погода протримається увесь день. Температурні показники у світлу частину доби піднімуться до +25°C, а вночі буде до +16°C.

У четвер, 23 травня, небо буде вкрите хмарами, однак дощу не передбачається. Температура вдень становитиме до +26°C, а вночі +17°C.

У п’ятницю, 24 травня, гідрометеорологи передбачають грозу та дощ удень. Денна температура підніметься до +26°C, а нічні показники опустяться +17°C.

Відповідно до прогнозу, у суботу, 25 травня, у столиці протягом усього дня погода буде сонячною. Без опадів. Температура вдень підвищиться до +25°C, а вночі спостерігатиметься +15°C. 

У неділю, 26 травня, на киян очікує сонячна погода, без опадів. Вдень температурні показники сягнуть +25°C, а вночі знизяться до +14°C.