Про це в ефірі КИЇВ24 повідомив підполковник, речник ОСУВ Хортиця Назар Волошин.

Протягом минулої доби по всій лінії зіткнення відбулося 117 бойових зіткнень, зокрема в зоні відповідальності нашого оперативно-стратегічного угрупування відбулося 102 зіткнення. Зафіксовано на ранок 3573 обстріли позицій наших захисників за добу з різних видів озброєння. Щодо Часового Яру, ворог не припиняє проводити штурмові дії. Відбито 13 ворожих атак.

Він додав, що росіяни намагалися прорвати оборону в районах Калинівки, Часового Яру, Новий, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка, але не мали успіхів. Військовий також розповів, що росіяни останнім часом почали застосовувати більше керованих авіабомб. Крім того, вони завдають артилерійських ударів. 

Зокрема, сьогодні ворог в районі Часового Яру бив некерованими авіаційними ракетами. Також противник зосереджує свої сили для прориву нашої оборони західніше Бахмута, щоб вийти на рубіж по каналу, оволодіти Часів Яром, для подальшого просування до Краматорської агломерації. На цьому напрямку на даний момент ми знищили понад 130 військовослужбовців російських знищено та 50 одиниць техніки.