Про це в етері КИЇВ24 розповів командир батальйону ударних БПАК “Ахіллес” 92-ї ОШБр Юрій Федоренко.

У напрямку Стрілеча – Глибоке на Харківщині Силам оборони майже повністю вдалося стабілізувати ситуацію. Щобільше, Сили оборони проводять операції з покращення свого положення, тобто вибиття противника із займаних ним позицій.

Юрій Федоренко наголосив, що в рамках однієї з подібних операцій ЗСУ вдалось вибити противника з позицій та ліквідувати частину росіян.

У рамках однієї з таких операцій розвідувальний батальйон 92-ї ОШБр спільно з ССО та батальйоном “Ахіллес” вибили противника з декількох позицій, знищили противника та взяли в полон декількох ворожих військових.

Командир додав, що у Вовчанську українські військові б’ють по позиціях росіян і не дають їм просунутись.

У Вовчанську противнику важливо затягнутися у житлову забудову для переходу у вуличні бої. На поточний момент сили оборони б’ють ворога, тому противнику не вдалося досягнути поставленої мети.

Зведення Генштабу за 20 травня на 11:31

На Харківському напрямку Сили оборони відбивають атаку противника у напрямку села Стариця. Ситуація контрольована. Окрім того, наші підрозділи здійснили заходи з посилення оборонних рубежів та позицій у визначених районах.

На Куп’янському напрямку наші захисники успішно відбили атаку ворога в напрямку Синьківки. Своєю чергою, в окремих районах українські воїни проводять штурмові дії. Ситуація контрольована.

На Сіверському напрямку кількість ворожих атак в порівнянні з минулою добою дещо знизилась. На цей час тривають два бойових зіткнення. Загарбники намагаються витіснити українські підрозділи в районі Роздолівки, що на Донеччині.

На Краматорському напрямку сьогодні вже відбито дві спроби ворога йти вперед у районах Іванівського та Андріївки. Тривають ще два боєзіткнення неподалік Кліщіївки. Противник успіху не має. Ситуація контрольована.

На Покровському напрямку наразі ситуація напружена. Бойові дії тривають в районах Євгенівки, Лозової, Сокола, Новопокровського та Новоселівки Першої. Напружена ситуація південно-західніше Очеретиного. Вживаються заходи для стабілізації ситуації.

На Курахівському напрямку тривають три атаки противника біля Красногорівки та Новомихайлівки. Ситуація контрольована. А два ворожих штурми вже успішно відбито в районах Водяного і Красногорівки.

На Времівському напрямку окупанти цієї доби вже здійснили дві спроби просунутись вперед біля Старомайорського. Одну – відбито, ще один бій триває. Втрат позицій не допущено.

На Придніпровському напрямку триває боєзіткнення біля Кринок. Ще одну атаку сьогодні наші оборонці вже відбили. Противник успіху не мав.