Як так сталося, йшлося у сюжеті КИЇВ24.

Покрівлю гуртожитку знищила пожежа, яка сталась майже 2 місяці тому, 25 серпня. Загорілось на лоджії 3-го поверху, нібито від недопалка, кажуть мешканці. Вогонь стрімко перекинувся на дах.

Під час гасіння пожежі у будинку позатоплювало квартири. Верхній поверх, буквально плавав у воді.

Вигоріло понад 80% покрівлі — всього більше 1000 квадратних метрів. Два тижні тому дах у будинку комунальники накрили плівкою. Над своєю квартирою рештки покрівлі місцевий житель Олександр полагодив власним коштом. Але переймається, що взимку це його із кішкою не врятує.

«У нас зараз виходить опалення іде по верху. А нас просто накрили плівкою. І скоро вже сніг випаде, і як люди будуть без опалення? У мене є кішка сфінкс. Вона, мабуть, замерзе точно. Я її врятував від пожежі, але вона замерзне точно», – скаржиться він.

Без покрівлі в будинку почнуться й інші проблеми, припускають мешканці.

Два місяці з моменту пожежі вирішували низку технічних і процедурних питань, – відповіли на запит КИЇВ24 у Печерській РДА. Розібрали згарище, утилізували сміття, розробили кошторис капремонту горища. А також виділили з бюджету необхідні для нього 4 з половиною мільйони гривень. Закупили необхідні матеріали, і обрали підрядника. Він візьметься за ремонт горища, щойно в будинку відновлять центральне опалення. Комунальники району обіцяють впоратись оперативно.

Керівник керівної компанії Ігор Павлик пояснив, що розводка опалення розташовувалась на горищі і при пожежі вона вся була зруйнована, тому її треба вирізати, демонтувати, і встановити нові труби.

«Це я думаю за тиждень буде зроблено і буде будинок із теплом», – каже він.

Далі за справу візьмуться покрівельники. Мають чималий фронт робіт.

В РДА обіцяють, що підрядники завершать капітальний ремонт горища у будинку до кінця року.

Оксана Опришко