Чому варто туди зазирнути, йшлося у сюжеті КИЇВ24.

В бомбосховищі житлового будинку створили освітній простір, де проводять заняття для дітей і дорослих. Основне гасло «сходами вниз, а думками вгору». Розклад активностей різний, вони змінюються щогодини – дві. Наприклад, Театр науки. В театрі науки ставлять п’єси про відомих науковців, їх винаходи і досягнення. Таким чином діти легко запам’ятовують не лише біографії вчених, а й цікаві факти наукових розробок.

Але найголовніше це акторська майстерність, діти перевтілення, імпровізації, виступати на людях.

Ракетобудування, астрономія, мистецтво й математика, школа блогерів, практична біологія – в ХАБІ проводять безліч цікавих гуртків, які об’єднує лише одне — процес навчання буде цікавим та нестандартним.

«Тут є з одного боку мистецькі майстерні, а з іншого боку олімпіадна астрономія, ракетобудування, будинок Біла Гейтса, залізо для залізних, коли вони будуть розбирати і збирати комп’ютери. Тобто це поєднання таких мистецьких гуртків і одночасно фізики, математики через конкретні проєкти», – розповідає Ірина Жданова, керівниця проєкту «Гуртки в укритті», в.о. директорки  ГО «Фонд Відкрита Політика».

Окрім гуртків вартий уваги сам простір. Зі звичайного занедбаного укриття в сучасний хаб його перетворювали спільно молоді українські архітектори і митці. Тут є автентичні речі з різних країн світу, але найбільше творів відомих українських майстрів, митців.

Поки діти розважаються, батьки чекають за горнятком кави, або чашкою чаю. Простору не страшні тривоги й блекаути. Тут все передбачено для безпечного і комфортного перебування у разі тривоги:  лежанки, на підвіконнях ковдри, багато стільців і навіть тумби-трансформери, аби всім вистачило місця.

Гуртки не лише для дітей, є багато активностей для дорослих. Дізнатися розклад гуртків і записатися можна знайшовши їх сторінки в соцмережах. GREEN STREAM ХАБ розташований в 5 хв від метро Арсенальна, в цокольному приміщенні.

Наталія Бєлогурова