Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Київ». 

У коробку кладуть рюкзак, вітаміни, білизну, рушники, зубну пасту та щітку, гель для душу та бриття, шкарпетки, капці та спортивний костюм. Усі подаровані речі військові дуже цінують та бережуть.

«Пташка постійно казала: «Це ж крокси, які ви мені подарували, це зубна паста, а це та, що ви мені давали». Коли ти переживаєш оцю вдячність, ти старався і їм сподобалось і ти такий: «Клас, давайте ще одну коробку розвантажувати», – розповідає керівниця проєкту «Нарешті ти вдома» Ганна Науменко.

Збираючи допомогу для військових, Ганна сподівається, що одного дня бокс віддасть і своєму захиснику. Її наречений вже майже пів року в полоні, він разом з іншими бійцями обороняв Маріуполь до останнього.

«Він коли виходив в полон, він казав боротися за всіх, зараз у мене в голові, що я турбуюсь про всіх. Я йому, до речі, не зібрала бокс, я подумала, може, якби я йому бокс зібрала, підписала, то він би швидше вийшов. А він спеціально вийде останнім, щоб якби я всіх закрила коробки. Це буде жарт долі», – каже Ганна Науменко.

Допомогти гідно зустріти бійців, які повертаються з полону, можна, зробивши фінансовий внесок на сайті Асоціації родин захисників Азовсталі.

Або ж додати до боксів власну позицію, придбавши її самостійно.

Дівчатам уже вдалося зібрати та передати близько 250 коробок. Та більшість бійців досі в полоні. А отже, і проєкт існуватиме допоки останній захисник Азовсталі не почує довгоочікувані слова: «Нарешті, ти вдома!»

Ніно Тодуа

Фото: Фейсбук