Що сталося у садочку, з’ясовував КИЇВ24.

Як розповів батько дитини, зранку дружина відвезла доньку у дитсадок. О 10 годині їй передзвонила вихователь Світлана Федорівна повідомила, що там незначна подряпина.
Батько прийшовши до садочка за донькою помітив, що дитина засмучена.

«Коли вона до мене підбігла вже я її взяв на руки то мені здалося, що вона начебто була заплакана, налякана, я спитав мені почали казати що дитина погано себе поводить — поведінка не подобається і, між іншим, сказали про якусь подряпину», – розповідає він.

Вдома побачивши розміри й вигляд тієї подряпини батьки дівчинки були шоковані.

«Я присів, побачив, я був шокований, що це не подряпина, а якась гематома в середині як судини полопалися такі з крововиливами», – каже батько.

КИЇВ24

Вихователька дівчинки, розповісти, що сталося відмовилася. Директорка дошкільного закладу Людмила Капустян теж від коментарів утрималася.

«Я не можу зараз коментувати ніякі дії. Усі результати проведення розслідування у випадку з нашою вихованкою ми будемо говорити після того, як завершиться розслідування», – заявила вона.

Батьки вже звернулися із заявою про побиття дитини до правоохоронних органів і зафіксували побої.

На момент знімання сюжету результату судмедекспертизи ще не було. Проте батьки, аби часу не гаяти звернулися до сімейного лікаря, його висновок — стан дівчинки середнього ступеня тяжкості.

Зараз маленька Влада у садочок не ходить, бо нервує та погано спить уночі.

«Психологічно вона нервова по ночах, не першу ніч вона прокидається вона погано спить, боїться кудись їхати, виховательку, мабуть, боїться. Лікар-невролог призначила 3 тижні домашнього спокою», – розповів батько дитини.

Вихователька, проти якої ведеться розслідування, продовжує працювати.

Як повідомила КИЇВ24 адвокат сім’ї постраждалої Олена Карнаух-Голодняк. Ними була подана скарга в управління освіти, з проханням відсторонити виховательку, проти якої ведеться розслідування. Проте прохання проігнорували.

«Якщо є найменші сумніви в тому, що трапилося, то перше що треба зробити керівнику закладу освіти, або виховного закладу, то це, звичайно, відсторонити вихователя на період з‘ясування ситуації», – наголошує вона.

Зараз відкрито провадження за статтею 125 ч. 4 про завдання легких тілесних ушкоджень. Якщо виховательку визнають винною, їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

Кері Сушон