Першу партію одягу вже відправили захисникам, що перебувають у зоні бойових дій. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Київ».

«Ідею ми виношували ще років 5 назад, але це була бізнес-ідея для рибалок і для мисливців. Зараз ми розуміємо, що це необхідно для наших військових. Тому ми підняли всі свої розрахунки, креслення і розробили цей жилет спеціально для військових», – каже волонтер Олександр Шітив.

Жилети з підігрівом виготовляються з неопрену — це зручна, зносостійка тканина, яка здатна пропускати повітря. У кожну безрукавку вкладається павербанк. Нагрівається одяг до 45°C. Що більша потужність зарядного пристрою, то довше він зігріватиме. Так, за допомогою павербанку потужністю 10 тисяч ампер тепло постачатиметься до жилета приблизно шість годин.

«Жилет можна одягати на спідню білизну. А потім зверху можна повністю всю амуніцію одягати, бронежилет. І він не відчувається. Єдине, що відчувається – він надає тепло людям», – розповідає Олександр.

Перша партія одягу вже поїхала на передову та зігріла 50 бійців.

«Дуже гарна річ, тепла, не заважає. Я його [жилет] не відчуваю. Допоможіть, будь ласка, нам зібрати для хлопців на передову такі жилети. Це неперевершена річ. Вони будуть зігрівати, допомагати нам бити ворога ще краще», – розповідає військовий ЗСУ з передової.

Аби мати змогу потурбуватись про ще більше захисників та захисниць України, волонтери шукають додаткові джерела фінансування. Долучитись може кожен небайдужий:

КАРТКА MONOBANK:

5375 4112 0462 8841

«ТЕПЛІ ЖИЛЕТИ ДЛЯ ЗСУ»

Ніно Тодуа

Фото: Фейсбук