Про це пише видання Reuters із посиланням на трьох посадовців.

У матеріалі йдеться, що на саміті лідерів Євросоюзу 14—15 грудня учасники ухвалять рішення про початок офіційних переговорів про вступ України. Водночас, попри позитивні рекомендації від Єврокомісії, Києву можуть висунути додаткові умови, зокрема щодо боротьби з корупцією і правами меншин (ініціатива Угорщини).

Джерела агентства також розповіли, що позитивну рекомендацію може отримати й Молдова, тоді як майбутнє Грузії «все ще не визначено». Вона досі не має статусу кандидата в члени ЄС.

Зазначається, що оцінку зі звіту включать до щорічної доповіді Європейської комісії щодо ситуації в країнах-кандидатах на вступ до ЄС за економічними, правовими та іншими критеріями.

Раніше повідомлялося, що Україна має шанси вступити до Європейського союзу у 2030 році. Однак вона має зберегти поточний темп реформ. За словами голови представництва ЄС в Україні Катаріни Матернової,  час в Україні тече інакше, оскільки «те, що в інших місцях забирає місяці, тут може відбутися за кілька тижнів чи дні». І вона намагається пояснити це у Брюсселі.

Фото: Facebook