Щоб зменшити витрати українців на тарифи за електроенергію, Енергоатом за період з 2021 по 2024 рік сплатив 386 млрд грн за послуги із забезпечення доступності електричної енергії (ПСО) для побутових споживачів. Також цьогоріч компанія планує сплатити 28,8 млрд грн податків до бюджету.
Енергоатом став першою у світі компанією, яка відмовилася від російського палива в атомних реакторах ВВЕР-1000 і ВВЕР-440 та замінила його на американське. Також створюється власна лінія з виробництва тепловидільних збірок (ТВЗ) за технологією Westinghouse. Продовжується процес ліцензування виготовлення окремих елементів ТВЗ.
Ще одним вагомим здобутком у вітчизняній атомній галузі став запуск Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Завдяки йому Україна економить 200 млн доларів США щорічно.
Триває активна розбудова українського атомного парку. Енергоатом продовжує реалізацію проєктів з будівництва нової ядерної генерації: реакторів АР1000 від Westinghouse та розгортання малих модульних реакторів, співпрацюючи з Holtec, Westinghouse, Rolls-Royce, NuScale та EDF.
З початку війни росії проти України Енергоатом вже спрямував на потреби військовослужбовців понад 10 млрд грн. Близько тисячі працівників Енергоатому мобілізувалися. Водночас багатотисячний колектив атомників, залишаючись на робочих місцях, забезпечує енергетичну безпеку держави.