Про це йдеться у заяві Насірова, опублікованій у фейсбуці.
За словами колишнього керівника Держфіскальної служби, про скасування мобілізаційного наказу він начебто дізнався через три дні служби. Водночас причиною мобілізації називає не втечу від вироку Вищого антикорупційного суду, а «бажання і готовність служити», яке не міг зробити через «певні обставини».
«Війна, на жаль, продовжується, я готовий служити і бути корисним і хоч якось допомогти та підмінити хлопців, які служать вже три роки. Раджу всім хто не служив зробити те саме. Я пішов служити за власним рішенням і бажанням у звичайну військову частину, яка виконує завдання на фронті і в Києві – солдатом на посаду сапера», – каже він.
Водночас Насіров стверджує, що міг би й не йти на військову службу, оскільки має право на відстрочку від мобілізації.
«По-перше, я батько трьох неповнолітніх дітей, по-друге, на жаль, маю цілу жменю медичних проблем, і, на жаль, перенесена онкологія – але це точно не для жалю чи співчуття. Та реально упродовж останнього часу у моїй свідомості відбулася переоцінка цінностей і я вирішив піти служити поки йде війна й бути корисним в ЗСУ: так би мовити, всі ми віримо у швидкий мир, але поки що війна. Приєднався я до бригади, яка хоч і дислокується в Києві, та виконує завдання на східному фронті. Так одягнув, як кажуть, солдатські погони і обійняв посаду сапера», – розповідає екскерівник Держфіскальної служби.
Як зазначив експосадовець, проти нього ведуть «політично мотивовані справи», а хтось «намагається зробити так, що я в чомусь винен».
«Я не скоював жодних злочинів. Я не осуджений. В справах навіть не можуть сформулювати в чому саме я винен, нема жодних доказів, але їх розпочали в 15-17 роках, щоб усунути мене з посади і з 17 року я доказую свою невинуватість», – додає він.
За словами Насірова, один пресреліз блогера «він – винен» переважає 8-9 річні спроби доказати протилежне.
«Подібна ситуація по «справах Насірова», і не тільки моїх. По-хорошому, цивільно-правова система настільки вже деформована, що час замість прокуратури та судів визнавати винними постами у медіа та соцмережах. Бо вже зараз відсутність доказів заміняється «начебто громадською думкою», яка стає аргументом для суддів при винесенні рішень. До речі: саме усвідомлення цих соціальних спотворень і стало однією з тих причин, що додатково спонукала мене одягнути військову форму: якщо заряджений ненавистю, то йти і розряджати її на ворога… а не на своїх у соцмережах», – каже екскерівник Держфіскальної служби.
Нагадаємо, 9 квітня повідомлялося, що ексголова ДФС Роман Насіров добровільно мобілізувався до Збройних сил України. Насірова обвинувачують у ймовірному отриманні хабаря в розмірі 722 млн грн за відшкодування ПДВ компаніям бізнесмена Олега Бахматюка.
Адвокат захисту подав клопотання про зупинення кримінального провадження у зв’язку з мобілізацією свого клієнта до певної частини.
Згодом стало відомо, що відповідно до розпорядження головнокомандувача ЗСУ, проводиться службове розслідування за фактом призову на військову службу ексголови Держфіскальної служби Романа Насірова в ході судового процесу.
Мобілізацію ексголови Держфіскальної служби Романа Насірова, підозрюваного в корупції, було скасовано. Раніше Верховний суд постановив: процедура призову військовозобов’язаного під час мобілізації є незворотною, а особу звільнити зі служби неможливо.