Про це йдеться у відповіді Департаменту превентивної діяльності  Національної поліції України на запит депутата Київради Григорія Маленка.

Так, згідно даних Нацполіції, за весь 2020 рік в Києві зареєстровано 9 випадків булінгу. За два місяці цього року зафіксований один випадок цькування дитини. У 2019 році таких випадків було зафіксовано 21. До того ж, відповідальність батьків за те, що їх діти цькують інших дітей, законодавством не передбачена.

А статистика дитячих самогубств через цькування поліцією взагалі не ведеться. Повною інформацією щодо цього має володіти Офіс генпрокурора, оскільки він є держателем Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тобто, простіше кажучи, ніхто не рахує кількість випадків, коли українські діти через цькування намагаються себе вбити… Українські та київські підлітки, особливо в умовах постійних карантинних обмежень, коли вони закриті місяцями вдома, без можливості вести нормальний спосіб життя, сходять з розуму. І тому стають такими легкими жертвами усілякого цькування та деструктивних груп в соцмережах. Це не кажучи вже про те, що підлітки в принципі є дуже вразливою категорією. І постійний контроль процесів з ними має бути однією з головних задач держави“, – написав депутат Київради.

Григорій Маленко зазначив, що на сьогодні у Київраді розробляється і скоро буде представлений пілотний проектдокументу щодо протидії булінгу у школах Києва. Деталей  документу поки не повідомляється.

Нагадаємо, раніше ми розповідали історію про те, що батьки звинуватили вихователів дитсадку на Троєщингу у булінгу дітей. Зокрема, виховательки змушують хлопчиків пісяти сидячи і висміюють дітей за те, що роблять це стоячи.

Фото: Фейсбук