Про це на своїй Facebook-сторінці розповіла волонтерка Nellie Verner, засновниця Street Cats/Дворові коти.

Волонтерка розповіла історію киці Моні, яка вже близько року живе у дворі на Подолі.

Чотирилапу красуню народила інша вулична кішка з кличкою Чорна. Братиків та сестричок Моні віддали в добрі руки, але цю дівчинку її мама винесла на вулицю.

«Вона (Моня – ред.) така чудова, добра, муркотяща – її одразу ж приручили діти, вона стала прикрасою двору, хоча краще б ті прикраси були в іншому місці. Я кілька разів писала про маленьку Моню з мушкою на носі і плямкою-сердечком на грудях, показувала на відео, просила забрати – та відгуків не було», – пише Nellie Verner.

Наразі Моня вже підросла й навіть встигла сама стати мамою. Однак, за словами волонтерки, залишати кицю на вулиці – небезпечно.

«У цьому дворі Моню, напевно, вб’ють люди. Так само як вбили інших кількох котів за ці пару років: натравили собаку, розбили голову палками чи задушили пакетом. Якось крихітних кошенят закрили в металевому ящику і залишили вмирати. А ще одну вагітну молоду кішку якийсь мудак пнув ногою в живіт. Кілька кішечок просто зникло дуже молодими, вони дикі – тому точно їх не забрали, напевно, їх вже немає. Життя котів тут надзвичайно небезпечне, у дворі мешкають (або навідуються сюди) якісь пекельні чорти», – розповіла Nellie Verner.

Оскільки з першого виводку дітей Моні вижило тільки двоє кошенят, які теж можуть залишитися на вулицю, волонтери вирішили стерелізувати кішку.

Сьогодні, 27 травня, Моню стерелізували та лишили на перетримку у ветклініці.

Тепер для Моні шукають новий дім.

«Ми хочемо, щоб Моню забрали з клініки додому. Я знаю, це зухвало, але. Вона надто ручна і наївна, надто любить людей, щоб бути у цьому подільському дворі, де треба бути злою дикою скотинякою, аби вижити», – зазначила Nellie Verner.

Волонтерка розповіла, що Моні трохи більше 1 року. Вона тиха, грайлива і гарна. Киці не обов’язкова квартира – вона може жити у приватному будинку, але тільки в добрих людей, які будуть про неї дбати.

Якщо ви хочете познайомитися з кішкою та, можливо, забрати її собі – телефонуйте волонтерці Неллі за номером 099 291 44 30.

Фото: фейсбук