Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА.

«Мета марафону – популяризувати активний та здоровий спосіб життя, а також сприяння згуртованості спортивної спільноти України та об’єднання суспільства, демонстрація прикладу сили волі та незламності духу напередодні святкування Дня Незалежності України», – повідомляє організатор заходу Ігор Мишко.

Маршрут пробігу включає 9 міст України: Дніпро – Кам’янське – Кременчук – Світловодськ – Чигирин – Черкаси – Канів – Трипілля – Київ!

Розпочнеться марафон 15 серпня у Дніпрі, фінішує – у Києві на День незалежності – 24 серпня – під час масового спортивного заходу «Забіг у вишиванках».

Цьогоріч ультрапробіг єдності відбудеться удруге.

У складі команди «Сталевий гарт 2020» чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда, майстер спорту, чемпіонка та рекордсменка України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон та рекордсмен України з добового бігу Андрій Ткачук (входить в топ-10 світу), а також Володимир Сковородка – рекордсмен Книги рекордів України (перший в Україні пробіг марафон у повному бойовому спорядженні пожежного).

Примітка організаторів: постійна кількість учасників буде менше 50 осіб, тому пробіг не підпадає під обмеження щодо проведення масових заходів, оскільки Кабміном дозволено проведення змагань до 50 чоловік.

Фото: Facebook