Дівчина бельгійського актора Жан-Клода Ван Дама Олена Каверіна назвала Київ «красивим, але занедбаним» містом. Про це жінка написала у своєму Instagram.

У своєму дописі Каверіна пише, що «жити у Києві не змогла б», згадавши при цьому про міські дороги і навіть бюджет.

«…жити не хотіла б тут, не моя енергетика. Місто красиве, звичайно, але запущене. Дороги окрема тема, навіть в Кривбасі дороги краще. Цікаво, чи застанемо ми момент процвітання столиці і України в цілому?» — написала жінка.

Жан-Клода Ван Дам прибув до Києва більше тижня тому на зйомки бойовика The Last Mercenary («Останній найманець»). Вони триватимуть до 26 вересня, через це на деяких вулицях Києва повністю перекривають рух транспорту. З собою актор привіз і подругу, з якою начебто поселився у готелі Fairmont Grand Hotel у номері вартістю 15 тисяч гривень на добу.

Відзначимо — Олена Каверіна українка, родом з Кривого Рогу. З Ван Дамом вона познайомилася на відпочинку в Таїланді. Пара разом з 2009 року.

Раніше ми повідомляли про україно-британський бойовик, який було знято у Києві — головну роль у ньому виконав відомий британський актор Скотт Едкінс.

Фото: інстаграм