Компанія «Саті-Нова Союз» проведе капітальний ремонт аварійного адміністративного будинку за адресою провулок Рильського, 8. Власником компанії є, зокрема, екс-депутат Вишгородської райради від «Блоку Петра Порошенка» Михайло Підвисоцький, повідомляють «Наші Гроші».

Ремонт замовило управління справами апарату Верховної Ради, його вартість складе 95 мільйонів гривень. Вартість договору на 20% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 118,06 мільйона гривень.

До кінця 2021 року підрядник має виконати капремонт восьмиповерхового аварійного будинку: заплановано демонтажні та ремонтно-оздоблювальні роботи, заміну ліфта, утеплення, влаштування підлог, вікон, дверей, фасадів, покрівлі, інженерних мереж, встановлення відеонагляду, мереж зв’язку (в тому числі урядового), протипожежних та охоронних систем.

Видання повідомляє, що деякі будівельні та допоміжні матеріали «Саті-Нова Союз» замовила за завищеними цінами: в середньому, у півтора рази. Мова, зокрема, про кабелі та суміші клею; відомо також, що закупівлю провели з третьої спроби.

Раніше ми писали про те, що на Шулявці можуть знести бібліотеку, щоб збудувати висотку.

Фото: Гугл Карти