Про це повідомляє CBC.
Аудіологи схвально відгукуються про нові можливості захисту слуху, але наголошують, що вони не можуть замінити професійну медичну допомогу.
Новий iPhone 16 викликав ще більший інтерес, оскільки став першою моделлю, спеціально створеною з урахуванням розвитку штучного інтелекту. Ця технологія має стати найбільш значущою зміною для компанії з часів виходу на ринок смартфонів, коли 17 років тому Стів Джобс презентував перший iPhone.
Аналітик компанії Wedbush Securities Ден Айвс у своєму дослідженні зазначив, що нові функції iPhone 16 можуть зробити Apple лідером у сфері споживчого штучного інтелекту. Підготовка до цього почалася ще три місяці тому, коли на конференції розробників Apple анонсувала нові підходи, які привернули увагу до презентації в понеділок.
AirPods 4, що працюють на новому чипі H2, доступні за ціною від 179 доларів і пропонують покращену якість звуку та персоналізоване просторове звучання.
Користувачі можуть взаємодіяти з Siri за допомогою жестів головою: кивок означає “так”, а хитання головою — “ні” у відповідь на повідомлення. Зарядний футляр тепер оснащений портами USB-C.
Apple також оголосила, що їхній AirPods Pro 2 можна використовувати як слуховий апарат клінічного рівня, який посилює певні звуки, такі як мова або навколишнє середовище, у режимі реального часу. Цей пристрій можна придбати без рецепта.
Це частина широкої програми щодо підтримки здоров’я органів слуху, яка включатиме тест на перевірку слуху, запланований до виходу в одному з майбутніх оновлень програмного забезпечення.
Тест триватиме п’ять хвилин і оцінюватиме слух кожного вуха окремо. Користувачі мають натискати екран пристрою, коли чують певні тони. Результати зберігатимуться приватно у застосунку Apple Health і використовуватимуться для індивідуального налаштування AirPods Pro 2.
«Після налаштування користувачі отримають можливість динамічної персоналізації, що дозволить посилювати навколишні звуки в режимі реального часу», — зазначили в компанії.