Сьогодні, 16 липня, колишнього мера Києва Олександра Омельченка підловили на порушенні правил паркування — його автівка була припаркована на місцях для людей з інвалідністю.

Про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат, додавши відповідне фото.

Другий тиждень поспіль на парковці біля КМДА можна спостерігати скупчення лосей ЗупиниЛося чи моральних інвалідів. А як…

Опубліковано Громадська організація Олександра Пабата Середа, 15 липня 2020 р.

За його словами, сірий Volvo Омельченка щоразу паркується на місцях для людей з інвалідністю, іноді одразу на 2 смуги, при тому що навколо купа вільних місць, трохи далі від входу в КМДА.

Це…автомобіль Лауреата Державної премії України в галузі архітектури, полковника МВС України, колишнього мера столиці Олександра Омельченко. Ось так…Людина-фігурант кількох гучних ДТП з жертвами і постраждалими нічому не вчиться навіть в такому поважному віці. Чи може для такої VIP-персони, як Омельченко правила не писані і щотижня можна паркуватися, як йому зручно і плювати на тих інвалідів?, — коментує ситуацію автор допису.

Слід також зазначити, що Омельченко не єдиний паркується таким чином. Пабат акцентує, що на парковці біля КМДА спостерігається багато порушників вже другий тиждень поспіль. Фото автівок, зроблені у різні дні, він додав, але без ідентифікації власників.

Нагадаємо, раніше кияни помітили авто поліції, припарковану на «Місці любителів штрафів».

Фото: facebook