Юрист «ПриватБанку», який є автором заяви проти олігарха Ігоря Коломойського, не з'явився на повторний допит.
KYIV, UKRAINE – SEPTEMBER 25: Ukrainian businessman Ihor Kolomoyskyi during the court session on September 25, 2023 in Kyiv, Ukraine. Kyiv Court of Appeals has begun considering the appeal against Kolomoyskyi's choice of preventive measure. Earlier, he refused to pay a deposit of almost 510 million hryvnias in the case regarding the legalization of over half a billion hryvnias of PrivatBank and will file an appeal in this regard. (Photo by Vitalii Nosach/Global Images Ukraine via Getty Images)
Про це повідомив адвокат Коломойського Олександр Лисак на судовому засіданні, передають українські ЗМІ.
Як зазначив Лисак, Гаврилюк подав в БЕБ заяву, де заявив, що банку було заподіяно шкоду, проте не надав жодного документа, який би підтверджував це, а тільки «стверджує, що є інформація із ЗМІ, що є заподіяна шкода».
Адвокати подали клопотання про повторний виклик свідка на допит, воно було задовільнене, проте Гаврилюк не з’явився.
Також, за словами Лисака, голова правління «ПриватБанку» Ґерхард Бьош підтвердив, що у банку немає документів, які підтверджують суму заподіяної шкоди, і він не давав повноважень Гаврилюку писати заяву в БЕБ.
Як відомо, за даними слідства, у 2013-2014 роках Коломойський «шляхом не внесення готівкових коштів» вивів із банку 5,7 млрд гривень готівки, проте помітили це тільки восени 2023 року, після чого арештували Коломойського і директора київської філії банку Сергія Волкова.
4 вересня 2023 року Коломойського заарештували на два місяці. Пізніше суд замінив йому запобіжний захід на заставу – 509 мільйонів гривень. А вже 7 вересня НАБУ повідомило Коломойському про підозру в привласненні 9,2 млрд грн ПриватБанку.
6 вересня Апеляційний суд Києва переніс розгляд справи Ігоря Коломойського на 25 вересня. До того він залишатиметься під вартою у столичному СІЗО. Причина такого рішення, за словами судді — відсутність необхідних матеріалів для розгляду справи.
8 вересня НАБУ й САП заарештували активи Коломойського вартістю понад 3 млрд гривень.
25 вересня у Київському апеляційному суді відбулось засідання у справі олігарха Ігоря Коломойського. Тоді ж провідні ведучі телеканалу 1+1 Алла Мазур та Наталія Мосейчук заявили, що готові взяти олігарха Ігоря Коломойського на поруки.
На суді Коломойський заявив, що українське громадянство він втратив, а паспорт лишився. Він пояснив, що йому про це не повідомляли, але це випливає з матеріалів справи. Бізнесмен також укотре підтвердив, що має також паспорт Кіпру та Ізраїлю. Проте, зрештою, суд визнав Коломойського громадянином України.
6 жовтня Київський апеляційний суд розглянув скаргу на запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському. Його залишили під арештом.
28 листопада Ігорю Коломойському продовжили арешт ще на два місяці. Пізніше Коломойський звернувся до ЄСПЛ через відповідне рішення.
У тимчасово окупованому Донецьку ще більше загострилася проблема з водопостачанням.
Представники Меджлісу кримськотатарського народу посідатимуть місце для корінних парламентаріїв поряд, наприклад, із представниками парламентів народу…
Смерть Папи Франциска 21 квітня викликала нову хвилю інтересу до стародавнього пророцтва, яке приписують святому…
З 28 квітня по 2 травня в Києві через ремонтні роботи тимчасово зміниться схема посадки та…
Оголошене Путіним так зване великоднє перемир'я було спробою сподобатися Трампу.
В окрузі Бузеу (район Вранча) було зафіксовано п’ять землетрусів протягом восьми годин. Перший з них…