Про це йдеться в заяві його адвоката Олександра Лисака, яку цитує Telegraf.

Олександр Лисак заявив, що суди безпідставно продовжують ув’язнення його клієнта без будь-яких доказів того, що він може перешкоджати правосуддю.

Лисак також вважає, що суди не реагують на очевидну необґрунтованість підозри в імітації внесення в касу Приватбанку 5,8 млрд гривень у 2013 році.

Адвокат, окрім того, стверджує, що кримінальне провадження проти Коломойського та його ув’язнення містить у собі приховані політичні мотиви.

28 листопада Ігорю Коломойському продовжили арешт ще на два місяці.

Прокурор у справі про привласнення Ігорем Коломойським коштів ПриватБанку попросив продовжити досудове розслідування до 2 березня 2024 року включно.

7 вересня Коломойський отримав підозру в привласненні 9,2 мільярда гривень ПриватБанку.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура після оголошення підозри Ігорю Коломойському вжили заходи щодо арешту його активів.

Нагадаємо, Коломойський вже двічі отримував запобіжний захід у цій справі. Вперше йому обрали тримання під вартою на 60 діб із можливістю внесення застави – понад 509 мільйонів гривень. Вдруге призначили арешт до 2 січня 2024 року з альтернативою застави – 3 млрд 891 млн гривень.

За цією справою заарештували активи Коломойського на суму понад 1 мільярд гривень.