Про це повідомила пресслужба Білого дому.

«Санкції забезпечать, що путін заплатить ще більшу ціну за свою агресію за кордоном і репресії в росії», — заявив президент США Джо Байден.

Санкції стосуються:

  • Фінансового сектора Росії: банки, страхові компанії та інші фінансові установи відчують значний удар.
  • Військово-промислової бази: буде обмежено доступ Росії до технологій та компонентів, необхідних для виробництва зброї.
  • Закупівельних мереж: буде ускладнено постачання Росії товарів та послуг, необхідних для ведення війни.
  • Осіб, які ухиляються від санкцій: санкції будуть застосовані до людей та компаній, які допомагають Росії обходити санкції.
  • Осіб, пов’язаних з ув’язненням Навального: санкції зачеплять тих, хто несе відповідальність за несправедливе ув’язнення та смерть опозиціонера.

Президент США Джо Байден зазначив, що ці санкції змусять Путіна “заплатити ще більшу ціну за свою агресію за кордоном і репресії в Росії”.

США запровадять нові експортні обмеження проти майже 100 організацій, які приховано підтримують російський військовий комплекс. Також санкції мають скоротити енергетичні доходи росії. Байден доручив посилити підтримку громадянського суспільства, незалежних медіа й тих, хто бореться за демократію в усьому світі.

«Через два роки цієї війни народ України продовжує боротися з величезною мужністю. Але в українців закінчуються боєприпаси. Україна потребує більших поставок зі Сполучених Штатів, саме тому Палата представників має ухвалити законопроєкт про національну безпекуПалата представників США оголосила перерву в роботі, не проголосувавши за допомогу Україні, поки не стало надто пізно», — наголосив Байден.