Про це розповів голова Київської міської ради профспілок Валерій Мельник, пише “Радіо Свобода“.

За його словами, те, що сталося 3 вересня на Майдані Незалежності в Києві – помилка. Замість банера із Євгенієм Мураєвим та рекламою телеканалу “НАШ” на Будинку профспілок мала бути соціальна реклама.

Люди, які чіпляли цей банер, помилилися. Там повинна висіти соціальна реклама. Вони помилилися, банер 20 хвилин повисів і його вже зняли“, – сказав Мельник у коментарі.

З якою саме соціальною рекламою переплутали банер Мураєва, що так ідеально вписувався в габарити Будинку профспілок, Мельник не сказав.

Зазначимо, новина про банер на Будинку профспілок з проросійським політиком Мураєвим, який називав війну на Донбасі “громадянським конфліктом”, обурила киян. Вже за кілька годин на Майдані зібралися громадські активісти, які попросили зняти цей банер.

На банері, окрім самого Мураєва, була зображена мапа України (причому з Кримом) та напис “Тут наша земля”.

Музей Революції Гідності оприлюднив заяву з приводу величезного банера з прокремлівським політиком Євгенієм Мураєва на Будинку профспілок у центрі Києва.

Там заявили, що його поява поряд із місцем, де у 2014 році загинуло близько сотні людей, які виступали проти режиму Віктора Януковича, є «зневагою до мільйонів українців».

«З великого банера на Майдан Незалежності і алею Героїв Небесної Сотні дивиться ексрегіонал, який голосував за „диктаторські закони“ 16 січня, називає Революцію Гідності „державним переворотом“ і хвалився тим, що допоміг уникнути кримінальної відповідальності Азарову», — йдеться у заяві.

Фото: твіттер