Про це розповів президент Folk Ukraine, організатор новорічного свята на Софійській площі у Києві Ігор Добруцький в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За його словами цьогорічна ялинка буде штучною, її виготовили на львівській фабриці.

“Вона буде 31 метр заввишки і вона буде ширше ніж минулого року та більш пухнаста на 3 метри”, – зазначив Ігор Добруцький.

Він зауважив, що минулого року ялинка увійшла у топ-5, але цього року новорічна ялинка буде ще краще. Адже організатори використають набагато більше гірлянд та фотозон. І тому ті, хто прийдуть на Софіївську площу не пошкодують про це.

Біля ялинки навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому спорудять ковзанку, для дітей вона буде безкоштовною. Не залишать відвідувачів Софійської площі і без смаколиків.

“Будуть гарячі напої на локаціях. Буде стрітфуд. Без мангалів, грилів, шашликів, будуть лише бутерброди та снеки, які можна взяти в руки. Тобто навіть з боку карантинних обмежень, ми підготувалися так, щоб люди взяли з собою і пішли. Та не було скупчень”, – пояснив президент Folk Ukraine.

Він зазначив, що на Софійській площі та Володимирському проїзді лунатиме різдвяна музика під час свята, а у Маріїнському парку облаштують ще одну ялинку і ковзанку. І це буде локація для дітей.

Розпочнуть монтаж ялинки та локацій 27-28 листопада. Ціна ялинки та іграшок для неї 25-27 мільйонів гривень.

“Ми працюємо над бюджетом для новорічних свят зі спонсорами. З тими людьми, які небайдужі до свят. Більша частина грошей, які ми витрачаємо на облаштування ялинки та локацій – це кошти спонсорів та рекламодавців”, – розповів Ігор Добруцький.

Новорічну ялинку відкриють 19 листопада о 17:00 і протримається вона на Софійській площі до Водохреща.

Нагадаємо, як ми писали раніше, ялинка у Києві цьогоріч буде прикрашена на тему народження Ісуса. Навколо ялинки зроблять пано, де зберуть 38-м героїв зі святого сімейства.Уся інсталяція буде близько 68 метрів у діаметрі. Дерево прикрасять 20 тисяч ялинкових іграшок золотого та червоного кольорів. При цьому гірлянд вдвічі більший у порівнянні з минулим роком. Серед них буде чотириста штук, які залишилися від торішнього “скандального” капелюха.

Більшість розваг через карантинні обмеження перенесуть до Добропарку, розташованого за Києвом. Вже 4 грудня тут відкривається 800-метрова резиденція Доброчара. У його резиденції є пекарня, телескопи, мікроскопи. Тут відвідувачі можуть багато дізнатися про те, як вирощувати рослини, робити варення, навчитися розмальовувати новорічні скляні іграшки та багато іншого. Резиденція працюватиме цілий рік.

Ще у Добропарку на новорічні свята на гостей чекає фестиваль ілюмінацій, світлодіодних об’єктів, гірки, ковзанки, багато фотобоксів, в яких можна одразу отримати миттєву фотографію.

Фото: Фейсбук