Про те, якою буде головна ялинка країни розповів президент Folk Ukraine, організатор новорічного свята на Софійській площі у Києві Ігор Добруцький, повідомляє «Парламент.ua».

Побачити новорічну красуню кияни зможуть вже 10-11 грудня.

Головна ялинка Києва-2022 буде штучною, для неї львівські майстри розписують іграшки вже другий місяць.

Дизайн головної київської ялинки завжди розробляє сам Ігор Добруцький. Він малює ескізи кількох варіантів, якими потім дизайнер робить макети. А ось потім уся ця краса вирушає на художню раду КМДА, за якою, власне, останнє слово.

Тема цього року – народження Ісуса. Навколо ялинки збудують панно, в якому зберуться всі герої Святої Сімейства. І все це вінчатиме великий купол з ілюмінацією. Уся інсталяція буде близько 68 метрів у діаметрі. Дерево прикрасять 20 тисяч ялинкових іграшок золотого та червоного кольорів. При цьому гірлянд вдвічі більший у порівнянні з минулим роком. Серед них буде чотириста штук, які залишилися від торішнього “скандального” капелюха.

Офіційне відкриття новорічної ялинки на Софійській площі традиційно відбудеться з мером Віталієм Кличком та святим Миколаєм 19 грудня о 16:00. Не буде жодних живих концертів на площі, до яких кияни так звикли у докарантинні часи.

Цього разу ялинку на Софійській площі міська влада дозволила залишити до 19 січня.

Але зовсім без розваг кияни не залишаться. На Софійській площі до Володимирського проїзду, Маріїнському парку та парку Дружби Народів на киян чекатимуть ярмарки, фудкорти. А навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому спорудять ковзанку, яка також відкриється 19 грудня.

Більшість розваг через карантинні обмеження вирішили перенести до Добропарку, розташованого за Києвом. При цьому Добруцький стверджує, що киянам туди легко дістатися – від кількох станцій метро ходитимуть маршрутки.

Вже 4 грудня тут відкривається 800-метрова резиденція Доброчара. У його резиденції є пекарня, телескопи, мікроскопи. Тут відвідувачі можуть багато дізнатися про те, як вирощувати рослини, робити варення, навчитися розмальовувати новорічні скляні іграшки та багато іншого. Резиденція працюватиме цілий рік.

Ще у Добропарку на новорічні свята на гостей чекає фестиваль ілюмінацій, світлодіодних об’єктів, гірки, ковзанки, багато фотобоксів, в яких можна одразу отримати миттєву фотографію.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ялинка у Києві цьогоріч буде прикрашена на тему народження Ісуса.

Фото: facebook