Про це пише видання БЕЛТА,

Як заявили у Міністерстві з надзвичайних ситуацій БНР, місцева влада перевірила взаємодію всіх елементів військової складової.

За даними місцевих ЗМІ, у південно-східному регіоні відпрацювали низку елементів готовності надзвичайники і формувань цивільної оборони.

“Перевірили і взаємодію всіх елементів військової складової. Крім цього, визначили для себе перспективний напрямок, щоб удосконалити загалом роботу, залучити ресурси технічних транспортних засобів, можливо, розширити діапазон спеціальних формувань тощо”, – заявив перший заступник міністра Олександр Худолєєв.

Раніше аналогічні тренування пройшли у двох інших регіонах.

Раніше повідомляли, що 25 травня на аеродром «Барановичі» з російської Сещі прилетіли гелікоптери Мі-24 та Мі-8 повітряно-космічних сил РФ. Зазначається, що це перші й поки що єдині військові гелікоптери з моменту виведення вертолітного угруповання ЗС РФ з Білорусі в серпні 2023 року. Отже, за інформацією моніторингового каналу, зараз на аеродромі в Барановичах постійно перебувають два розвідувальні літаки Су-24МР і щонайменше чотири винищувачі Су-30СМ ПКС РФ, один вертоліт Мі-24 й один вертоліт Мі-8 ПКС Російської Федерації