Про це повідомили в Ірпінській міській раді.
«Перше поховання налічує орієнтовно близько шести осіб, ймовірно, воно було підхоронено уже після встановлення Пам’ятника радянським воїнам. Також є контури іншого поховання, яка кількість осіб у цьому місці — поки не відомо, бо треба рухатися далі», – розповів керівник Спеціалізованого підприємства «Пам’ять і слава» Родіон Гамзаєв.
Представники місцевої влади на Київщині зазначили, що пам’ятку історії місцевого значення – «Братську могилу воїнів радянської армії, які загинули за визволення с. Романівка від німецько-фашистських загарбників у 1943 році» перенесуть на Ірпінське кладовище. Останки воїнів з невідомої братської могили – перепоховають.
«На місці уже працюють фахівці, тому знайдені останки наших воїнів будуть належним чином ексгумовані та перепоховані на спеціальному місці Ірпінського кладовища. Важливо зберегти пам’ять про страшні події минулого і сьогодення», – розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
Рішення про будівництво мосту – вимушене, адже попередній міст підірвали росіяни під час окупації Київщини, повідомив мер Ірпеня.
Фото: Facebook/Ірпінська міська рада