Про це повідомили у Дарницькій РДА.

У повідомленні зазначили, що силами працівників КП «Київреклама» провели демонтаж несанкціонованої реклами на фасадах будівлі універсаму «Позняки» (вул. Ревуцького, 12/1).

Нагадаємо, у столиці в тестовому режимі запрацювала нова форма сповіщення підприємців про демонтаж незаконних конструкцій, а саме – анонсування локацій демонтажу.

Крім того, перед демонтажними роботами власники, яких було ідентифіковано (конструкція має відповідне маркування), отримують на свою юридичну адресу лист від управління про обов’язкове усунення невідповідностей чи демонтаж своєї незаконної конструкції. Через 15 робочих днів, конструкція, яка лишилася в незмінному стані, потрапляє до наказу на демонтаж. Якщо власника не ідентифіковано, така конструкція потрапляє до наказу на наступний день.

До слова, розміщення будь-якої рекламної конструкції чи вивіски можливе за умови отримання відповідного документу на неї від Управління з питань реклами м.Києва. В іншому випадку – конструкція вважається незаконною і підлягає демонтажу.

Фото: Фейсбук