Про це повідомила поліція Києва.
Поліція евакуювала мешканців будинку.
Фахівці вибухотехнічної служби столичного главку поліції спільно з рятувальниками ДСНС вилучили частину ракети – викопали із землі та транспортували для знищення на полігоні.
Як ми писали, у ніч на 28 червня Росія атакувала Київ балістикою та «Цирконами», постраждали двоє людей. Повітряні сили збили майже все.




























