Про це повідомила поліція Києва.

Поліція евакуювала мешканців будинку.

Фахівці вибухотехнічної служби столичного главку поліції спільно з рятувальниками ДСНС вилучили частину ракети – викопали із землі та транспортували для знищення на полігоні.

Як ми писали, у ніч на 28 червня Росія атакувала Київ балістикою та «Цирконами», постраждали двоє людей. Повітряні сили збили майже все.