Про це він повідомив у своєму Інстаграм.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andriy Khvetkevych ?? NFT Patent (@diveeasy)

“Довгий час я керувався стереотипами та не був чесним перед собою. Протягом останнього року я багато думав і розмірковував над собою, і нарешті я готовий поділитися з усіма вами своєю правдою. Я знаю, що ви мене любите, і я сподіваюся, що ви мене підтримуєте. У будь-якому випадку, я такий, який є, і я вчуся приймати та любити себе. Нещодавно він сказав “Так”, і сьогодні ми їдемо у невелику відпустку до Європи, щоб відсвяткувати наші заручини та його день народження”, – написав він.

Його обранцем став чоловік з Колумбії, з яким Хветкевич вже заручився.

Під фото очікувано здійнявся шквал коментарів. Не оминули цього і ведучий проєкту “Холостячка” Григорій Решетнік, Melovin та Злата Огнєвіч, які також приєдналися до привітань.

Щоправда за перші три години від Хветкевича відписалися 100 тисяч розчарованих прихильниць. Разом з тим у нього досі мільйон підписників.

В одному з коментарів 38-річний Хветкевич сподівається, що його вчинок вплине на молодь. Також він засудив церкву: «Сподіваюсь, мій вчинок буде мати позитивний вплив, особливо серед ЛГБТ молоді. На жаль, в нас дуже багато суїцидальних думок, через совкову пропаганду, яка розповсюджувалась через церкву», – написав він.

Фото: Відкриті джерела