Навіть якщо росія і використовує гіперзвукові ракети «Кинджал» в Україні, це навряд чи суттєво вплине на результати війни. Про це повідомили у Міноборони Великої Британії.

Розвідка цієї країни вважає, що заяви росіян про використання гіперзвукових ракет — це лише спроба приховати те, що прогресу в наземному перебігу війни у рф немає.

Раніше росія заявила, що випустила гіперзвукові ракети комплексу «Кинджал» для знищення підземного військового складу на заході України. З українського боку підтвердження цієї інформації немає.

Водночас, президент США Джо Байден заявив, що путін «припертий до стінки», тому й застосував проти України гіперзвукові ракети. Його слова наводить CNN.

«Якщо ви помітили, росія запустила гіперзвукову ракету, тому що це єдине, що вони можуть впевнено зробити. Це зброя з такою ж боєголовкою, як і будь-яка інша ракета, за винятком того, що зупинити її майже неможливо», — заявив американський лідер. Також Байден знову попередив, що росія може провести «операцію під чужим прапором» і застосувати проти України хімічну зброю.

Фото: Фейсбук