Відомий британський режисер-документаліст Майк Лернер прибув у Київ знімати щоденники війни в Україні та завітав у Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки.

Про це повідомляється на сторінці театру у facebook.

Лернер багаторазово номінований на Оскар, BAFTA та Еммі. Його вражаючі фільми про долі людей на тлі глобальних геополітичних зсувів можна побачити на HBO, Netflix, Amazon, BBC, Channel 4, Starz, Arte та інших платформах.

“Прибувши знімати щоденники війни в Україні, майстер був вражений не стільки жахом руйнувань, скільки тим, як нестандартно Україна відповідає на виклики часу – життєствердністю. Коли усе навкруги палає, українці зціпивши зуби, продовжують працювати, на деокупованих територіях оживає бізнес, відкриваються кафе, ну а те, що Театр Лесі Українки, ледве оговтавшись від перших ракетних ударів по місту, почав грати вистави, стало символом перемоги життя над смертю”, – зазначили у театрі.

Як повідомляється, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запросив режисера на репетицію вистави «Фальшива нота». Тож і актори театру стали героями майбутнього фільму про війну в Україні.

Фото: Фейсбук