Про це вона заявила у своєму Telegram-каналі.

«Це замовна політична публіцистика, що є повною дискваліфікацією львівського судді. Цього слід було очікувати», — написала мовознавиця.

За її словами, вона не бореться за поновлення на посаді, бо її «посада вже давно просто Ірина Фаріон». Мовознавиця і блогерка каже, що бореться за «справедливість».

«Не можна перетворювати державу в концтабір 30-х чи 60-70-х років і звільняти з праці через політичні переконання. путін щиро аплодує такому рішенню, як і офіс президента закривавленої України», — додала вона.

Нагадаємо, що Галицький районний суд Львова відмовив колишній народній депутатці Ірині Фаріон у поновленні на посаді професорки Національного університету «Львівська політехніка».

Скандал з Іриною Фаріон

Нагадаємо, що у листопаді 2023 року українська мовознавиця, педагогиня та ексдепутатка Ірина Фаріон звинуватила військових, зокрема бійців «Азову» та 3-ї ОШБр, в тому, що вони спілкуються російською мовою.

Щобільше, вона заявила, що не вважає російськомовних захисників українцями та патріотами, і назвала їх «збродом». Такі висловлювання викликали хвилю обурення в суспільстві.

На тлі критики, вона опублікувала у себе в Telegram листа від студента з окупованого Криму. У шапці листа значилося імʼя «Максим Глєбов» — хлопець висловив підтримку Фаріон і заяви, що російськомовні захисники мають розмовляти українською.

Фаріон не приховала імені та місця навчання хлопця. Користувачі соцмереж просили прибрати дані юнака, втім, ексдепутатка у відповідь писала, що їй не потрібні непрохані поради.

А вже 15 листопада СБУ відкрила чотири кримінальні провадження щодо висловлювань Фаріон про російськомовних захисників України та розголошення нею персональних даних проукраїнського студента з тимчасово окупованого Криму. Після чого у Львівській політехніці заявили про звільнення цієї викладачки. Згідно з опублікованими документами Ірина Фаріон, починаючи з 16 листопада більше не працює у виші.