Підрядникам та інженеру технагляду повідомлено про підозру у розкраданні під час будівельних робіт з реконструкції парку «Наталка» на Оболоні.

Про це повідомляє столична прокуратура.
Згідно із матеріалами досудового розслідування, підрядна та субпідрядна організації на замовлення комунального підприємства проводили будівельні роботи з реконструкції парку «Наталка».
По завершенню реконструкції керівники вказаних організацій завищили обсяги та вартість проведених робіт. Вказані дії залишились поза увагою особи, що від імені замовника мала перевіряти відповідність внесених у документи відомостям щодо фактично виконаних робіт.
Внаслідок таких дій з місцевого бюджету були безпідставно перераховані кошти в сумі понад 1,2 млн грн., що підтверджено висновком судової економічної експертизи.
За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва керівникам двох підприємств та інженеру технагляду повідомлено про підозру у службовому підробленні, неналежному виконанні службових обов’язків та привласненні бюджетних коштів, виділених на відновлення столичного парку (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України).
Вирішується питання щодо застосування до підозрюваних запобіжних заходів.
Як ми писали, на території заказника «Деснянські луки» виявили незаконну забудову та знищення частини природного шару заказника важкою технікою.
Фото: КМП