Аеропорт «Бориспіль» отримає новий вантажний термінал до кінця 2021-го.

Про це стало відомо під час зустрічі Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації із заступником Міністра інфраструктури України Олегом Ющенком та представниками міжнародного аеропорту «Бориспіль».

«Наразі ведуться проєктні роботи щодо підготовки до будівництва вантажного терміналу, для якого вже виділено додаткові земельні ділянки. За умови, що всі підготовчі роботи будуть завершені в заплановані терміни, саме будівництво розпочнеться восени і має бути завершено за 16 місяців. За оптимістичними розрахунками, аеропорт «Бориспіль» отримає новий вантажний термінал до кінця 2021 року», – повідомили в Мінінфраструктури.

Будівництво терміналу буде проводитись за рахунок залучених кредитних коштів, які, за інформацією представників аеропорту «Бориспіль», вже попереднього погоджені. Водночас Мінінфраструктури веде перемовини щодо залучення додаткових транзитних потоків, зокрема з країнами Азії та працює над спрощенням документообігу.

Зношена інфраструктура вантажного терміналу «Бориспіль» – одна з головних причин, які на сьогоднішній день стримують розвиток вантажних авіаперевезень в Україні. Адже структура терміналу та його пропускна спроможність вже протягом багатьох років залишаються незмінними. У зв’язку з цим, регулярно виникають проблеми під час перевезення вантажів, особливо в зимовий період, коли через негоду аеропорт не може впоратися із обсягами навантаження.

Фото: Вікіпедія