Про це йдеться на сайті МЗС Австралії.

Зазначається, що під економічні обмеження потрапили ще троє людей, пов’язаних із колонією, де помер політик. Уточнюється, що санкції присвячені до похорону Навального, який має відбутися сьогодні, 1 березня.

«Уряд Австралії ввів додаткові санкції щодо трьох російських чиновників, пов’язаних з колонією, де помер Олексій Навальний», — йдеться у повідомленні МЗС Австралії. У повідомленні також йдеться, що Австралія закликає провести незалежне та прозоре розслідування у зв’язку зі смертю політика.

Нові санкції торкнуться заступника директора ФСВП Валерія Бояринєва, начальника УФСВП по Ямало-Ненецькому автономному округу Ігоря Ракитіна та начальника ІЧ-3 у селищі Харп Вадима Калініна.

Тим часом Нова Зеландія оголосила про новий пакет санкцій проти РФ «у рамках триваючої міжнародної санкційної реакції на незаконне вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року». Країна запровадила обмеження проти ще 61 російської фізичної та юридичної особи, зокрема тих, хто причетний до закупівельних мереж з метою обходу санкцій.