Станом на 17 червня через застосунок «Резерв+» свої військово-облікові дані оновили вже 1,5 мільйона користувачів.

КИЇВ24
Застосунок Резерв +. Фото: Getty Images

Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

“Резерв+” залишається найзручнішим способом оновлення даних. Вже 1,5 млн громадян оновили дані через мобільний застосунок. Через ЦНАП — понад 233 000 оновлень, а через ТЦК та СП — 208 000. Цифрові інструменти допомагають оновлювати дані з будь-якої локації та розвантажують ТЦК.

Вона додала, що 21 000 жінок вже скористалася цим застосунком. Серед інших країн свої дані найбільш активно оновлюють українці, які проживають у Польщі, Німеччині, Чехії, Канаді та США.

У Міноборони нагадали, що свої дані можна оновити до 16 липня.

Все, що потрібно знати військовозобов’язаному про застосунок “Резерв+”

Нагадаємо, що з 18 травня застосунок “Резерв+” від Міноборони доступний до завантаження і через нього можна оновити облікові дані військовозобов’язаного.

“Резерв+” надає можливість оперативно оновити дані та отримати доступ до інформації про себе у реєстрі “Оберіг”. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписано у разі потреби згодом, зазначають у ТЦК.

Декого може занепокоїти те, що після уточнення даних його статус у “Резерв+” встановлений як “уточнюється” або ж “у розшуку”. Втім причина цього здебільшого “прозаїчна”. Роз’яснення від ТЦК щодо статусів у додатку — читайте в матеріалі КИЇВ24.

Крім цього, у Міноборони відповіли на найбільш поширені питання щодо застосунку “Резерв+”, які виникають у користувачів. Подробиці дізнайтесь за посиланням.

Зазначимо, усі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років, повинні оновити свої дані до 16 липня 2024 року.

Раніше ми повідомляли, що чинним військовослужбовцям не потрібно встановлювати “Резерв+”. Для них запустять альтернативний застосунок. Також, якщо після реєстрації видалити “Резерв+”, то всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов’язаних.

Окрім того, нещодавно в застосунку “Резерв+” анонсували збільшення функцій. Військовозобов’язаним не треба буде ходити до ТЦК.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин