Про це заявив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в інтерв’ю Radio NV.

Як пояснив Лазуткін, встановлення військовослужбовцями “Резерв+” призвело до перевантаження системи.

“Дуже багато військовослужбовців вирішило, що це їх теж стосується. Деякі командири батальйонів, навіть до нас доходила інформація, наказували: “Так, всі встановіть собі “Резерв+”. І були певні проблеми через це.

Проте, за словами речника, скоро запуститься застосунок “Армія+”, де будуть всі опції, які потрібні вже чинним військовослужбовцям”, – пояснив речник.

Раніше ми писали, що мобільний застосунок «Резерв+» фактично і юридично не є електронним кабінетом військовозобов’язаного. Додаток не може його замінити. У цьому мобільного застосунку недостатньо функцій та він  ще не пройшов належних тестувань.

Нагадаємо, що з 18 травня застосунок “Резерв+” від Міноборони доступний до завантаження і через нього можна оновити облікові дані військовозобов’язаного.

“Резерв+” надає можливість оперативно оновити дані та отримати доступ до інформації про себе у реєстрі “Оберіг”. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписано у разі потреби згодом, зазначають у ТЦК.

Станом на ранок 18 травня 150 тисяч українців уже успішно авторизувалися у застосунку “Резерв+”, а в черзі ще сотні тисяч запитів на реєстрацію.

Усі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років, повинні оновити свої дані до 16 липня цього року.