Про це повідомили у Reuters.

“З міркувань безпеки наші команди призупинили сьогодні роботу”, — сказав прессекретар у відповіді електронною поштою на запитання Reuters.

ОНОВЛЕНО

Міжнародний комітет Червоного Хреста продовжує свою роботу в Україні. Представник МКЧХ в Україні Олександр Власенко заявив, що інформація про нібито припинення діяльності з міркувань безпеки не відповідає дійсності.

Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі та нікуди не збираємось. Жодної евакуації наразі не планується”, – заявив Власенко.

«Товариство Червоного Хреста України у зв’язку з сьогоднішніми ракетними атаками по містах України працює у посиленому режимі, надаючи допомогу постраждалим», — повідомили на сторінці організації у Фейсбук.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста налічує близько 700 співробітників, які працюють у 10 місцях по всій країні та доставляють медикаменти та продукти, у тому числі мільйонам людей, які були змушені переїжджати через війну.

Нагадаємо, попри багатомісячну війну, Міжнародний комітет Червоного Хреста називає повномасштабну війну в Україні “конфліктом”.

Натомість міжнародна спільнота, українські дипломати та політики, зокрема Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець неодноразово закликав  використовувати “правильний словник” у заявах про війну: не “українська криза”, а російсько-українська війна, не “обидві сторони конфлікту”, а Україна та держава-агресор РФ.

Фото: Фейсбук