За перші дня роботи відділення за допомогою звернулось понад 1000 людей.

У Гостомелі відкрили місцевий осередок Червоного Хреста України, який працюватиме в громаді та надаватиме гуманітарну підтримку постраждалому населенню. Про це повідомляє прес-служба благодійного фонду «Перемога України», який став партнером організації.

Попередній пункт Червоного Хреста Україна в Гостомелі було знищено та пограбовано російськими окупантами. Теперішнє приміщення — будинок біля зупинки громадського транспорту, було надано фондом.

В приміщенні зробили ремонт, полагодили дах, відновили електроенергію та водопостачання, навели лад на подвір’ї. До допомоги долучились місцеві забудовники, підприємці, які постраждали від війни.

За перші дні роботи відділення за допомогою звернулось понад 1 тисяча людей.

До нас будуть ходити люди, які потребують допомоги. А у зв’язку з війною людей, яким потрібна допомога людей стало ще більше. Нині ми будемо допомагати інвалідам першої та другої групи, переселенцям, багатодітним родинам та тим, чиє житло було повністю зруйновано, також одинокі люди похилого віку, яким ми продовжуємо допомагати” — розповіла волонтерка Гостомельського осередку ТЧХУ Марія Самолюк.

Фото: прес-служба