Серіал отримав назву «Освітній герой», створили його у «Освітньому хабі міста Києва». Кожна серія буде схожою на лекцію, але у інтерактивній формі: глядачі зможуть самі обирати, як діяти, чи яке рішення приймати персонажам серіалу — повідомляє сайт КМДА.

Залежно від зробленого вибору, глядачів очікує по кілька різних фіналів у кожній із серій — таким чином в «Освітньому хабі» пропонують киянам покращувати свої soft skills.

«Ми продовжуємо створювати освітні продукти в інноваційному форматі Edutainment, у якому поєднуються навчання та розваги. Адже у сучасному світі люди, з одного боку, постійно потребують нових знань, а з іншого – перевантажені інформацією і прагнуть більш легкого контенту. Саме тому ми пропонуємо розважатись з користю», – розповів директор «Освітньої агенції міста Києва» Бадрі Лолашвілі.

Нагадаємо, «Освітній хаб міста Києва» відкрився у минулому році. Проект створений КМДА спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, його мета — пропонувати усім охочим тренінги з вдосконалення комунікаційних навичок, критичного мислення, емоційного інтелекту на інших складових soft skills.