На столичному залізничному вокзалі кінологи провели тактичні навчання пошуку вибухівки та зброї у камерах схову та залах очікування. Про це повідомляє поліція Києва в Facebook.

На столичному залізничному вокзалі кінологи провели тактичні навчання Правоохоронці разом із чотирилапими вихованцями…

Опубліковано Поліція Києва Середа, 29 липня 2020 р.

Начальник кінологічної служби поліції Києва Микола Куцук розповів, що до пошуку вибухівки та зброї залучались службові собаки породи німецька вівчарка та бельгійська вівчарка малінуа вперше після проведеного курсу дресирування в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.

«Навчання подібного роду є вкрай необхідними, адже вони готують нас до реальних ситуацій. Тож ми намагались створити умови, максимально наближені до справжніх, аби у випадку небезпеки знати як діяти. І ми відпрацьовували вигадане повідомлення про підозрілу сумку, а кінолог зі службовим собакою оглянули пакунок на предмет вибухових речовин чи предметів», — йдеться в повідомленні.

Також у дописі зазначають, за сценарієм навчань у залі очікування сидів умовний зловмисник зі зброєю та вибухівкою, на якого миттєво відреагував службовий собака та своєю поведінкою привернув увагу поліцейського.

За результатами проведених навчань, поліцейські підвели підсумки та вирішили, що спрацювали добре.
Тренування з чотирилапими напарниками проводитимуть й надалі.
Нагадаємо, після декількох повідомлень про замінування станцій метро, столична поліція посилила заходи безпеки на вулицях міста.
Фото: unsplash