Про це повідомляє пресслужба установи.

Як йдеться в повідомленні, нинішню в. о. гендиректора Олену Гончарук відсторонено від виконання обов’язків. На посаду керівника «Довженко-Центру» буде проведено конкурсний відбір.

Наразі у «Довженко-Центрі» призначено тимчасового нового т.в.о. генерального директора. Ним згідно з наказом №109-к/тр від 31.10. 2022 стала Юлія Каждан. Як сказано в повідомленні, вона «професійний кризовий менеджер, який має усунути недоліки, виявлені під час перевірки, та налагодити фінансово-господарську діяльність Центру». Також зазначено, що «кризовий менеджер не братиме участі у конкурсі на посаду генерального директора «Довженко-Центру».

«У новому конкурсі на посаду керівника «Довженко-Центру» зможуть взяти участь усі охочі, які відповідають вимогам, визначеним у статті 21-1 Закону України «Про культуру». Олена Гончарук, яка до цього дня виконувала обов’язки генерального директора «Довженко-Центру» та залишається зараз на посаді керівника його Музею кіно, зможе взяти участь у новому конкурсі на посаду генерального директора підприємства. Усі конкурсанти мають рівні умови для участі», — йдеться в повідомленні Держкіно.

Нагадаємо, що раніше в «Довженко-Центрі» подали до суду на Держкіно через реорганізацію.

Фото: відкриті джерела