Про це повідомляє ДТЕК.

Станом на ранок 24 листопада вже відновлена подача електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури: перш за все водопостачання та лікарень. Продовжуємо працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.

За ніч, фахівці відремонтували 2 транзитні лінії, що подають напругу на Лівий берег Києва. Станом на другу половину дня 24 листопада продовжується ремонт ліній ДТЕК Київські електромережі, що були пошкоджені через атаку 23 листопада.

Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми. Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго», а також після завершення ремонтів на лініях, що були ушкоджені обстрілами. Без світла наразі близько 60% киян.

У ДТЕК зазначили, що ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.

Фото: Відкриті джерела