Учора – 30 липня – Київрада підтримала відповідний проект рішення авторства Бондарчука, Мірошниченка та Сиротюка з партії «Свобода».

Про це повідомляє депутат із фракції «Свобода» Олег Бондарчук.

«Щойно о 20-00 Київська міська рада підтримала наш свободівський проект рішення щодо започаткування виконання Державного Гімну України в школах міста Києва», – йдеться у повідомленні.

На думку депутата, це буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління.

Щойно о 20-00 Київська міська рада підтримала наш свободівський проект рішення щодо започаткування виконання Державного…

Опубліковано Олегом Бондарчуком Четвер, 30 липня 2020 р.

ДОПОВНЕНО о 13:00

На сайті міськради наголошується, що Київрада рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити.

“Згідно з правовим висновком Управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради, жоден Закон України не передбачає повноважень Київради доручати Департаменту освіти та науки забезпечувати виконання Державного Гімну України. З огляду на це, Київрада рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити”, – йдеться в повідомленні.

«Завдання цього рішення – популяризувати та виховувати у маленьких киян шанобливе ставлення і повагу до державних символів України. Це буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління. Аналогічне рішення вже ухвалили в Тернополі та Вінниці», – зазначив Олег Бондарчук.

Повідомляється, що дане рішення підтримали 64 депутати Київради.

Фото: піксабей