В рамках першого збору кияни проведуть чотири поєдинки.

Київське «Динамо» в п’ятницю, 21 січня, проведе свій перший товариський матч на тренувальному зборі в Іспанії. Суперниками підопічних Мірчі Луческу буде збірна вільних агентів, повідомляє офіційний сайт клубу.

Напередодні, як і в попередні дні, кияни працювали в режимі дворазових тренувань. Було вдосталь і бігової роботи, і вправ з м’ячем, і тактичних напрацювань. Керував діями гравців безпосередньо Луческу.

«Хочу, щоб ви контролювали м’яч, вели гру, щоб на полі не було випадковостей. Захисники мають витримувати структуру. Гравці атаки також повинні тримати м’яч і грати по нашій структурі, поки не розкачають оборону суперника і не створять гольовий момент. Буду зупиняти тренування і виправляти вас прямо на полі» — наголошував футболістам Містер.

Нагадаємо, суперниками киян на зборах будуть також «Реал» Мурсія (Іспанія), «Расінг Уніон» (Люксембург) та «Буде-Глімт» (Норвегія).

Зазначимо, що разом із командою не полетіли в Іспанію захисники Ілля Забарний, Денис Попов, Олександр Караваєв, а також нападник Ерік Рамірес. За чутками, у Караваєва та Забарного — коронавірус, хоча нещоданво обидва проходили медогляд; очікується, що вони приєднаються до команди на другому зборі. Рамірес пропускає збір через виклик до національної команди Венесуели.

Фото: Фейсбук