Про це повідомили у пресслужбі клубу.

Домашня форма вже звично представлена класичних біло-блакитних кольорах, включаючи круглий виріз, шеврон Динамо, прапор України та надпис FCDK на звороті.Київ Media

Діагональна смуга, що розташована вздовж усієї футболки, – це данина історії та традиціям клубу. Саме у формі з синьою смугою футболісти Динамо виграли свій перший титул чемпіона СРСР у 1961 році.

Київ Media

Виїзна форма також відрізняється унікальним дизайном і виконана в синьо-блакитних кольорах.

“Натхненням при створенні домашньої та виїзної форми став один із напрямів вуличної культури, а саме графіті, намальовані фанатами клубу в різних куточках Києва. Мистецтво графіті — це сучасне вираження та відображення культурного розмаїття. Використання на формі елементів, притаманних для цього виду вуличного мистецтва, віддає належне Києву та символізує єдність команди з містом та фанатами”, — коментують у пресслужбі клубу.

Окремої уваги заслуговує третій комплект форми, який виконаний у національних кольорах та містить шеврон Динамо, прапор України та логотип New Balance. Форма виконана переважно у жовтому кольорі з додаванням синіх елементів – на рукавах футболки розміщені сині вставки, а горловина доповнена синьою смужкою. На передній частині футболки зображено абревіатуру FCDK у вигляді великих графічних літер, розташованих вертикально. Шорти та гетри, своєю чергою, декоровані бічними блакитними смужками.

«Нова форма «Динамо» сезону 22/23 – це символ єдності футболістів та фанатів клубу. Ми всі боремось за єдине. У кожній грі ми розповідаємо про нашу спадщину, підтверджуємо те, ким ми є і зосереджуємось на тому, куди ми рухаємося. А рухаємося ми всі до одного – до перемоги», — написали на сайті «Динамо».

Продаж нової форми розпочнеться 16 вересня в офіційних інтернет-магазинах та клубному фан-шопі Динамо.

Додамо, що дебютувати в новому обмундируванні кияни зможуть уже сьогодні, 15 вересня, у домашньому матчі групового етапу Ліги Європи проти кіпрського АЕКа.

Фото: fcdynamo.com