Київ продовжує готуватися до опалювального сезону.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

У повідомленні зазначили, що працівники КП «Київтеплоенерго» вже виявили та усунули понад 300 пошкоджень тепломереж, щоб не допустити аварій взимку.

«У плановому порядку проходить підготовка теплового господарства столиці до наступного опалювального сезону. Складений перелік об’єктів, де будуть проведені планові ремонтні роботи, тривають гідравлічні випробування теплових мереж на міцність. Просимо киян терпляче поставитись до перерв у наданні послуг і звертати увагу на інформацію диспетчерських служб про терміни робіт та усунення аварій», – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він додав, що гідравлічні випробування необхідні для виявлення та своєчасного усунення «слабких» місць трубопроводів. Це важливий етап підготовки тепломереж до навантаження в опалювальний період.

Нагадаємо, про терміни повернення гарячої води до вашого будинку можна дізнатись з оголошень на будинках та на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ або за номером телефону 15-57 або (044) 500-1557.

Фото: Фейсбук