Президент Фінляндії Александер Стубб анонсував, що до нього увійдуть системи ППО та артилерійські боєприпаси.

До того ж Україна та Фінляндія підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Сьогодні ми з президентом Фінляндії Александром Стуббом підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку. Сильний документ, що засвідчує готовність Фінляндії й надалі підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії.

Згідно з угодою, Фінляндія надаватиме довгострокову військову та фінансову допомогу Україні, а також поглиблюватиме співпрацю в політичній і фінансовій галузях та у сфері реформ. Крім того, Фінляндія зокрема допомагатиме Україні відбудовувати енергетичний сектор, посилювати захист кордону й критичної інфраструктури та лікувати українських військових. Це вже восьма країна, з якою Україна підписала безпекові домовленості.

Раніше повідомляли, що у п’ятницю, 1 березня, президент Володимир Зеленський і голова уряду Нідерландів Марк Рютте підписали двосторонню угодупро співпрацю у сфері безпеки на наступні 10 років. Угода передбачає 2 мільярди євро військової допомоги від Нідерландів цього року, а також «подальшу оборонну допомогу протягом наступних десяти років».