Про це він написав у Twitter (X).

Я вітаю те, що Палата представників Конгресу США схвалила новий великий пакет допомоги Україні. Україна використовує зброю, надану союзниками по НАТО для знищення російського бойового потенціалу. Це означає для нас більшу безпеку в Європі і Північній Америці.

В суботу Палата представників США проголосувала за законопроєкт про іноземну допомогу для України. За схвалення проєкту проголосували 311 членів нижньої палати Конгресу США, проти висловились 112. Детально про новий ухвалений пакет допомоги Україні читайте в матеріалі КИЇВ24.

Проєкт обіцяли передати на розгляд Сенату як зміни до сенатського законопроєкту про міжнародну допомогу США, який був прийнятий у лютому. Це має спростити процедуру затвердження пакета в Сенаті.

Епопея з затримкою допомоги від США: чому у США не ухвалювали законопроєкт

Конгрес США ще з минулої осені не може дійти згоди щодо прохання президента Джо Байдена виділити нові кошти на фінансування допомоги Україні.

Цьогоріч Сенат США схвалив законопроєкт, який передбачає виділення близько 60 млрд доларів на фінансування допомоги нашій країні. Документ передали до Палати представників, але там його досі не винесли на розгляд.

Проти сенатського законопроєкту виступав спікер Джонсон. Він заявляв, що хоче, щоб у документі також були жорсткі заходи щодо охорони американських кордонів від мігрантів.

Згодом Майк Джонсон оприлюднив окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню. Спікер Палати представників США представив чотири окремі документи, три з яких зосереджені на підтримці, а останній стосується  пріоритетів національної безпеки.