Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда виданню «Вечірній Київ».

«Раніше було досить складно придбати житло для таких дітей в столиці за кошти державної субвенції. Адже її розмір часто не покривав вартість квартири в Києві. На сьогоднішній селекторній нараді з Міністерством соціальної політики було повідомлено про зміни до постанови, яка регулює придбання житла для дітей-сиріт. Відтепер є можливість купувати квартири за межами міста, в тому регіоні, де захоче дитина. Як наслідок, це здешевить придбання житла і прискорить його темпи», – зазначила Марина Хонда.

Вона наголосила, що місто продовжує забезпечувати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, квартирами.

Нагадаємо, що за даними КМДА,  у 2020 році на придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, місто виділило 50 млн гривень.

Також Марина Хонда розповідає, що «цьогоріч на матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям, над якими встановлено опіку чи піклування, місто заклало 20,3 млн гривень. Ці кошти будуть виплачуватися у формі щомісячної адресної матеріальної допомоги. Таку допомогу в Києві отримають 1345 осіб. Розмір щомісячної матеріальної допомоги складатиме від 1000 до 1500 гривень залежно від категорії».

Фото: КМДА