У столиці 394 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, стоять на черзі отримання квартир.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда виданню «Вечірній Київ».

«Раніше було досить складно придбати житло для таких дітей в столиці за кошти державної субвенції. Адже її розмір часто не покривав вартість квартири в Києві. На сьогоднішній селекторній нараді з Міністерством соціальної політики було повідомлено про зміни до постанови, яка регулює придбання житла для дітей-сиріт. Відтепер є можливість купувати квартири за межами міста, в тому регіоні, де захоче дитина. Як наслідок, це здешевить придбання житла і прискорить його темпи», – зазначила Марина Хонда.

Вона наголосила, що місто продовжує забезпечувати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, квартирами.

Нагадаємо, що за даними КМДА,  у 2020 році на придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, місто виділило 50 млн гривень.

Також Марина Хонда розповідає, що «цьогоріч на матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям, над якими встановлено опіку чи піклування, місто заклало 20,3 млн гривень. Ці кошти будуть виплачуватися у формі щомісячної адресної матеріальної допомоги. Таку допомогу в Києві отримають 1345 осіб. Розмір щомісячної матеріальної допомоги складатиме від 1000 до 1500 гривень залежно від категорії».

Фото: КМДА